WORKSHOP – Ukrainian design and innovation week

Арт-простір сучасної української скульптури “СІМ”

Арт-простір «СІМ» — це єдина в Україні мистецька локація, що спеціалізується саме на сучасній українській скульптурі.

Ми створили Арт-7, щоб дати цьому виду мистецтва більше уваги, простору й можливостей. У колекції представлені роботи як визнаних українських митців, так і молодих авторів, які тільки починають формувати свою мистецьку мову. Кожен з них працює у власному стилі, з різними матеріалами та формами, розширюючи уявлення про сучасне тривимірне мистецтво.

– Це зручний та комфортний простір для підбору скульптури — як для дизайнерів і архітекторів, так і для тих, хто створює простір для себе. Можна побачити, порівняти, порадитись — і придбати.

– Організовуємо зустрічі з митцями, а також приймаємо замовлення на скульптури за індивідуальними проєктами — як за ескізами авторів, так і з нуля.

– Усі скульптури та арт обʼєкти представлені у просторі, можуть бути використані у саду чи на відкритій терасі

– Простір працює у відкритому форматі з постійною присутністю арт-менеджера та можливістю індивідуального візиту поза робочими годинами.

– Розташований на лівому березі Києва — на розі вулиць Дніпровська Набережна та Здолбунівська, між двома мостами. Локація має зручний під’їзд і передбачає наявність вільних парковочних місць для автотранспорту.

Артпростір «Українські сенси»

Артпростір «Українські сенси» — це виставка-продаж крафтових робіт українських майстрів, майстринь та брендів. Тут зібрані унікальні речі, які створені з любов’ю до традицій і з глибоким розумінням культурної спадщини. Кожен предмет несе в собі сенси, які передавалися з покоління в покоління — від вишитої нитки до форми посуду чи символіки прикрас.

Творчий простір включає зону для подій — майстер-класів, зустрічей, лекцій, спрямованих на відродження та осмислення українських традицій у сучасному контексті. Тут створюється не лише естетичне середовище, а й майданчик для обміну досвідом, знаннями та натхненням.

Це місце, де українська культура оживає в сучасних формах, адже вона жива, поки їй є місце в нашому повсякденному житті.

AQYAR CERAMIC STUDIO

Ми – гончарна майстерня відкритого типу – це не просто простір для створення керамічних виробів, а й місце зустрічі з творчістю та спілкуванням, з процессом, усвідомленістю та часом з глиною. Ми створили формат відкритої майстерні, щоб наблизити людей до процесу створення кераміки і дати можливість кожному відчути себе залученим до ремесла та майстрування.

Відкрита майстерня – це новий формат комунікації, де кожен стає учасником процесу, а не просто покупцем. Простір, де кожен може знайти натхнення, розвинути свої творчі здібності та відчути себе частиною творчої спільноти.

Коли ми уявляємо крафтярські вулички Кезлева (Евпаторії), Гурзуфа чи Карасубазара (Білогірська) – ми бачимо саме такі майстерні – вони з відкритими дверима, там п’ють каву та чай гості та друзі, майстри працюють, вирує живе життя ремесла та спільноти.

Студія кераміки KUST ceramics Поділ

KUST ceramics – це мекка керамічного мистецтва в Києві, тут будь-хто може створювати неймовірні витвори з кераміки, чи то посуд, чи скульптурний світильник. За 9 років роботи, студією розроблено понад 30 різних майстер-класів та курсів на яких ви зможете створити кита, дракона, птаха, жуків, носорогів або навчитись гончарити та втілювати власні ідеї в керамічній формі, все це і навіть більше пропонує студія на заняттях.


Віднедавна в студії KUST ceramics відкрились курси на яких можна почати заробляти своєю творчістю, тут Ви розробите власний керамічний продукт, знімете форму для тиражування, створите власний магазин на Etsy та отримаєте можливість працювати на умовах керамічного коворкінгу.
KUST ceramics поділ, це найбільша керамічна студія Києва, яка займає більш ніж 240 квадратних метрів в самому серці Подолу з неймовірним крайовидом на Дніпро та набережну, дуже смачною кавою, величезним вибором майстер-класів та курсів, а також професійною командою майстрів, які допоможуть втілити в життя любу Вашу ідею.

Дім «Майстерня»

Дім «Майстерня». Мистецький дім у Києві та родинна справа. Дім, що обʼєднує майстрів та митців з усієї України та просуває сучасне декоративне-прикладне мистецтво, віднаходить та створює авторський та індивідуальний декор для вашої оселі. Сам Дім знаходиться у Києві, працює як творчий простір та мистецький гест-хауз, який скоро відкриє двері в оновленому вигляді – готель-шоурум.

Nahirna22

ГО «Нагірна 22» є об’єднанням митців, діяльність яких спрямована на розвиток локальної художньої спільноти та мистецького осередку, що виник стихійно у просторі Київського інституту автоматики.
ГО «Нагірна 22» є організатором події «День відкритих майстерень», на якому художники відкривають свій мистецький простір, для відвідувачів. Подія супроводжується виставками та майстер-класами

Наші напрямки діяльності:

  • Об’єднання креативних діячів та індустрій;
  • Проведення виставок, фестивалів, арт’ярмарок та культурних заходів;
  • Популяризація української культури;
  • Популяризація та розвиток українського мистецтва;
  • Налагодження зв’язків між регіонами та регіональними ініціативами;
  • Налагодження взаємозв’язків між учасниками та споживачами мистецьких продуктів по всій Україні;
  • Просвітницька діяльність;
  • Освітні програми;
  • Співпраця з міжнародними громадськими та іншими організаціями;

Музей – майстерня АРВМ

На вулиці Малопідвальній 10Б у Києві розташований двоповерховий будиночок. Тут донедавна була майстерня Ади Рибачук та Володимира Мельніченка. Тут вони жили й працювали з 1971 року. Звідси розпочинали мандри на Північ, сюди поверталися. Звідси щоденно їздили працювати над Парком Пам’яті. Тут опинилися в ізоляції, коли Стіну було залито бетоном. Тут започаткували роботу над серією унікальних скульптур. Тут творили гобелени, працювали із глиною та металом, чаювали з друзями.  

Ада й Володимир завжди мріяли, щоб цей простір став колись музеєм. Місцем, куди приходитимуть люди, небайдужі до мистецтва.  

З 2020 року майстерня АРВМ розпочала перетворюватися на музей. До 19 квітня 2023 року, коли не стало Володимира Мельніченка, це перетворення відбувалося у співпраці з Майстром.   

Сьогодні в Музеї-майстерні готується нова експозиція “Камлання”. Музей відкриє свої двері для відвідувачів 16 жовтня 2024 року і працюватиме в режимі з середи по суботу з 12-ї до 19-ї години.   

Тут проходитимуть майстер-класи і кінопокази, мистецькі лекції та авторські екскурсії.  

Чекаємо вас після 16.10 за адресою:  

Київ, вул. Малопідвальна, 10Б

Anka Studio – арт простір

Чудова новина для тих, хто давно цікавився, чим живе 131-річна садиба з деревʼяною різьбою на Вознесенському узвозі, 13. 

Тепер на другому поверсі тут відкрився творчий простір Anka Studio, заснований сестрами Аміною Музикою та Дашою Івановою. 

Сестри займаються реставрацією та редизайном меблів, декоруванням просторів, інтерʼєрним дизайном жилих і нежилих обʼєктів, тому простір використовується, з одного боку, як діюча майстерня-коворкінг, а з іншого — як місце проведення різноманітних тематичних заходів: профільних майстер-класів, лекцій, фотозйомок, виставок тощо. 

Родзинка простору: усе, що ви побачите в Anka Studio — від вінтажних меблів до картини чи підсвічника — ви зможете придбати.

Парасо́ля – керамічна майстерня

Parasolya.studio – це керамічна майстерня в самому центрі Києва

Парасо́ля (рідко парасо́ль, парасо́лик, розм. зо́нтик, зонт — пристрій, призначений для захисту від опадів (дощу чи снігу) або від сонячних променів.

А ще симбіоз кераміки, людей і кавуськи схований в дворику поміж шумних вулиць міста. 

В студії проходять уроки ліплення з глини. Це не просто уроки – це про побути з собою. Глина – це чутливий матеріал, який віддзеркалює ваші емоції та допомагає знайти внутрішню гармонію. 

В магазинчику можна придбати готові вироби, які ми створюємо або ж замовити щось дуже особливе. Кожен виріб – це маленька історія, яка відгукнеться у вашому серці.

Кафе ту бі. Бо не все стається в житті як і коли ми хочемо, але ми над цим працюємо.

“Парасоля” – це місце, де ви зможете віднайти натхнення, заземлитись і трішки відволіктись.