Конференція “Стійкість”
Конференція “Стійкість” об’єднає представників креативних сфер України для обговорення ключових питань, пов’язаних з розвитком дизайну, мистецтва, літератури, кіно та інших творчих галузей. Спікери спираючись на власний досвід та особисті досягнення розглянуть стратегії для покращення креативних індустрій України. Вони проаналізують історію та накопичений досвід, а також активно обговорять нові перспективи для творчих сегментів у майбутньому. Конференція “Стійкість” стане платформою для конструктивного діалогу та обміну думками між талановитими представниками творчих галузей України.
Запрошені спікери:
- Любко Дереш
Один із найвідоміших сучасних українських авторів. Головні герої його творів — підлітки та цікаві історії з їхнього життя. Автор намагається правдиво показати життя героїв, тому у творах використовує розповсюджений сучасний сленг та лайливі слова. У деяких уривках сюжет містить містичні елементи і враження підлітків, які перебували під впливом галюциногенних препаратів.
- Альона Кузнєцова
Сучасна українська художниця.
ЇЇ творчість охоплює – живопис, графіку, відеоінсталяції, керамічні скульптури. У своїй мистецькій практиці Альона досліджує поняття руху, змін і трансформацій, які переважно відчуваються в контексті подій, що відбуваються в країні.
- Олексій Гулеша
Архітектор-дизайнер, співвласник студії Sivak+Partners, людина, міф, легенда. Роботи студії поєднують бізнес, мистецтво та комфорт. В “Sivak+Partners” проєктують та реалізовувати сміливі проєкти, від багатоповерхівок, офісів на тисячі квадратних метрів до милих кафе зі смачним печивом. Розроблюючи проєкти в різних країнах світу.
- Жанна Кадирова
Художниця і скульптор Жанна Кадирова працює в традиції мистецтва site specific, створює об’єкти, інсталяції, мозаїки та скульптури. Одна з основних тем її творчості – урбаністика, що стосується зміни обличчя міста. Серед критичних українських художників Кадирова однією з перших почала працювати з публічним міським простором. За словами художниці, це дає можливість постійно взаємодіяти з містом вивчаючи його. Часто її проекти перебувають у принциповій залежності від зовнішнього середовища, цим середовищем є як фізичний простір, так і соціальний контекст.
- Лера Схемка
Співзасновниця “WE BAD” – це творче дуо Лери Схемкі та Максима Павлюка, яке працює з 2015 року. Разом вони досліджують еволюцію соціальних викликів, нерівностей та межі прийнятного в громадському просторі. Тригери та табу сучасності. Їх твори зростають від іронії та любові до навколишнього світу та Інтернету. В списку їх клієнтів такі компанії як: Puma, Converse, Silpo, GoodWine, Brave Festival та багато інших.
- Марія Панченко
Представкник громадської організації “Мапа Реновації”, яка займається збереженням архітектурної спадщини. У Мапі Реновації досліджують архіви, вивчають історію закинутих будівель, надсилають інформаційні запити до держустанов та вивчають реєстри. Мапа Реновації об’єднала архітекторів, реставраторів, урбаністів і дизайнерів. Ці люди горять ідеями реновації, контекстуального проєктування і збереження архітектурного спадку.
- Аліна Головатюк
Молода архітекторка з Києва. Винахідниця. Автор інноваційного пристрою “InTempo” -дивайс та застосунок для боротьби з панічними атаками. Досліджує та веде блог про роботу штучного інтелекту в роботі з дизайном та архітектурою.
- Ганна Глибіна
Дизайнерка, арт директорка, ілюстраторка. 25+ років в дизайні. 12 років праці арт директоркою та креативною директоркою в світових рекламних агенціях (Bates, Saatchi&Saaychi, Havas group), зараз власниця дизайн студії AnnaGlybina.
Тривалість 12:00-16:00. Вхід на конференцію безкоштовний. Попередня обов’язкова реєстрація та повний розклад конференції за цим посиланням РЕЄСТРАЦІЯ
Або реєструйся через наш чат-бот @UdeinwBot
Кількість місць обмежена.
ПРОГРАМА:
Модератор: Любов Романенко.
12:00-12:15 вступне слово, презентація проєкту UDIW
12:15-12:30 Марія Панченко (го “Мапа Реновації”): «Стала архітектура, яку ми вже маємо. Як історичні будівлі отримують друге життя».
12:30-12:45 Олексій Гулеша (“Sivak+Partners”): «Архітектурний дизайн в Україні під час війни: закопать його чи викинуть».
12:45-13:00 Лера Схемка (“WE BAD”): «Еволюція соціальних викликів, нерівностей та межі прийнятного в громадському просторі. Тригери та табу сучасності».
13:00-13:15 Аліна Головатюк (“InTempo”): «Історія InTempo -девайсу проти атак та стресу».
13:15-13:30 перерва
13:30-13:45 Любко Дереш (письменник): «Писати в час війни. Як літературний бум в Україні долає травму і зміцнює спільноту».
13:45-14:00 Альона Кузнєцова (художниця): «Виклики і можливості в українському сучасному мистецтві в часи кризи».
14:00-14:15 Жанна Кадирова (художниця): «Проєкти під час війни».
14:15-14:30 Ганна Глибіна (мистецтвознавець): «Яскраві постаті українського дизайну».