Про UDIW – Ukrainian design and innovation week

Про UDIW

Ukranian Design & Innovation Week – це мультидисциплінарна платформа для об’єднання творчості, інновацій та дизайну в одну спільноту.

Тиждень українського дизайну та інновацій (Ukrainian Design and Innovation Week, UDIW) –  це наймасштабніша креативна подія в світі українського дизайну, що відбудеться втретє з 5 по 13 жовтня 2024 року в Києві.

Це вже другий захід цього формату, який проходить під патронатом World Design Weeks, глобальної мережі, об’єднуючи тижні дизайну в понад 40 містах світу.

UDIW відзначається своєю мультидисциплінарністю, об’єднуючи різноманітні напрямки дизайну: промисловий, графічний, дизайн інтер’єру, архітектура, містобудування, мистецтво, мода тощо. Це відмінна можливість для професіоналів і молодих талантів проявити себе, обираючи комфортний формат участі.

Подія не обмежується одним простором, а охоплює весь Київ. Протягом тижня відбуватимуться заходи для фахівців дизайну та широкої аудиторії по всьому місту — у шоурумах, коворкінгах, майстернях, навчальних закладах і не тільки. Гості матимуть можливість обирати зацікавлені події.

У програмі заплановано понад 70 майстер-класів, воркшопів, презентацій, екскурсій, лекцій, показів та інших заходів, включаючи заходи для дітей.

Серед учасників — відомі дизайнери України та авторитетні європейські спеціалісти зі світовим ім’ям, які поділяться своїм досвідом і проведуть майстер-класи.

Головна подія тижня – Маркет дизайну, що відбудеться в Мистецькому Арсеналі 5-6 жовтня. Цей захід об’єднає провідних представників різних сфер дизайну, а також молодих перспективних дизайнерів і митців.

Також на Маркеті дизайну гості зможуть ознайомитися з дотичними до дизайну напрямками, як флористика, галереї, гончарні, книгарні тощо, а також придбати ексклюзивні вироби українських дизайнерів та майстрів.

Тижні дизайну проводяться по всьому світу вже багато років. Формат не є новим, проте в Україні він проводиться лиш вдруге.